Tekst piosenki ' No Mastico Culebras ' wykonawcy Los Chavalitos

No Mastico Culebras to piosenka Los Chavalitos, której tekst ma niezliczone wyszukiwania, dlatego zdecydowaliśmy, że zasługuje na miejsce na tej stronie internetowej, obok wielu innych tekstów piosenek, które użytkownicy Internetu chcą poznać.

Jeśli długo szukałeś tekstu piosenki No Mastico Culebras wykonanej przez Los Chavalitos, zacznij rozgrzewać głos, ponieważ nie będziesz mógł przestać jej śpiewać.

Uwielbiasz piosenkę No Mastico Culebras ? Nie do końca rozumiesz, co mówi? Potrzebujesz tekstu No Mastico Culebras wykonanej przez Los Chavalitos? Jesteś w miejscu, które ma odpowiedzi na Twoje pragnienia.

Si no me va a aportar evitese la pena
De arrimarse pa acá, no mastico culebras
Muy medido traigo el tiempo
Como para invertirlo en cosas que no prosperan

Bonito es platicar de cosas de la vida
De sueños que uno trae, también a lo que aspiras
De agarrar un peso bueno pa poder alivianar a toda la familia

Y hay que disfrutar que hay viene lo bueno
Tengo Fe en mi Dios, cambiarán los tiempos
Y no es por presunción, pero cada día me siento más perro

Gozo de buenos amigos porque soy un caballero

Ya me tocó cargar el costal con las piedras
A mi de batallar nadie viene y me cuenta
Hay que ser perseverante
Y no rajarse en una chance y al gordo le pegas

Simple al saludar me es más que suficiente
Para catalogar quien en verdad si es gente
El mundo está muy podrido
Por eso es que no con todos me quito los lentes

Y Hay que madrugar pa no pedir suerte
Del cielo carnal solamente llueve
El hombre trabajador siempre goza de buenas pieles

Ando cumpliendo mis sueños de que se puede se puede

Play Escuchar " No Mastico Culebras " gratis en Amazon Unlimited

Otras canciones de Los Chavalitos

Kiedy naprawdę podoba nam się piosenka, jak mogłoby być w Twoim przypadku z No Mastico Culebras wykonaną przez Los Chavalitos, chcemy móc ją śpiewać, znając dobrze tekst.

Czuj się jak gwiazda, śpiewając piosenkę No Mastico Culebras wykonaną przez Los Chavalitos, nawet jeśli Twoją publicznością są tylko Twoje dwa koty.

Bardzo częstym powodem szukania tekstu No Mastico Culebras jest chęć dobrze go znać, ponieważ przypomina nam o jakiejś specjalnej osobie lub sytuacji.

Jeśli Twoje poszukiwanie tekstu piosenki No Mastico Culebras wykonanej przez Los Chavalitos wynika z tego, że przypomina Ci o kimś konkretnym, proponujemy, abyś zadedykował jej to na jakiś sposób, na przykład wysyłając jej link do tej strony internetowej, na pewno zrozumie aluzję.

Coś, co zdarza się częściej, niż myślimy, to że ludzie szukają tekstu No Mastico Culebras , ponieważ jest w niej jakieś słowo, którego nie do końca rozumieją i chcą upewnić się, co ono oznacza.

Kłócisz się ze swoim partnerem, ponieważ rozumiecie różne rzeczy, słuchając No Mastico Culebras ? Posiadanie tekstu piosenki No Mastico Culebras wykonanej przez Los Chavalitos może rozstrzygnąć wiele sporów, i mamy nadzieję, że tak się stanie.

Ważne jest, aby zauważyć, że Los Chavalitos na koncertach na żywo nie zawsze był lub będzie wierny tekstu piosenki No Mastico Culebras ... Więc lepiej skupić się na tym, co mówi piosenka No Mastico Culebras na płycie.

Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci z tekstem piosenki No Mastico Culebras wykonanej przez Los Chavalitos.

Pamiętaj, że kiedykolwiek potrzebujesz znać tekst piosenki, zawsze możesz na nas liczyć, jak to się stało teraz z tekstem piosenki No Mastico Culebras wykonanej przez Los Chavalitos.