Czy uwielbiasz piosenki Frame? Tutaj znajdziesz teksty piosenek Frame, abyś mógł śpiewać je na całe gardło, robić własne wersje lub po prostu dobrze zrozumieć ich znaczenie.

1. Just Memories
  2. Lembranças
  3. People Say
  4. The Room

Frame, lub w spolszczonej wersji frejm (z ang. rama) – pojedyncza partia w snookerze. Zwykle trwa około 15–30 minut, chociaż teoretycznie może trwać w nieskończoność, bo nie ma ograniczonego czasu gry, a we wszystkich turniejach rankingowych nie ma również ograniczonego czasu na pojedyncze uderzenie. Frame’a wygrywa zawodnik, który w momencie, gdy na stole nie ma już bil, ma więcej punktów. Jednak w praktyce, gdy zawodnik przegrywający potrzebuje więcej niż 3 snookery plus wszystkie bile ze stołu, frame najczęściej jest poddawany. Punkty zdobywa się poprzez wbijanie bil i faule (popełniane przez przeciwnika: np. wbicie białej bili do kieszeni). Frame może zostać poddany przez gracza, który aktualnie jest przy stole. Ze względów grzecznościowych i praktycznych (aby nie przerwać breaka), nie można się poddać, gdy gra przeciwnik. Liczba frame’ów potrzebnych do wygrania meczu zależy od rodzaju turnieju oraz rundy. Mecz o tytuł Mistrza świata w snookerze jest rozgrywany do 18 wygranych frame’ów. Turnieje w Polsce są rozgrywane najczęściej do 2, 3 lub 4 wygranych partii. Najdłużej rozgrywany frame w fazie telewizyjnej turnieju rozegrany został 26 marca 2008 w turnieju China Open pomiędzy Shaunem Murphym a Dave’em Haroldem. Trwał 93 minuty i 12 sekund i zakończył się wynikiem 88:74 dla Shauna Murphy’ego.

Aby odkryć wzorce w piosenkach Frame, wystarczy dokładnie przeczytać ich teksty, zwracając uwagę nie tylko na to, co mówią, ale także na to, jak są skonstruowane.

Analiza tekstów piosenek Frame może być bardzo zabawna, a jeśli lubisz komponować, może pomóc ci znaleźć formuły do tworzenia własnych kompozycji.

Mamy nadzieję, że spodobają ci się te teksty piosenek Frame i że okażą się dla ciebie przydatne.